BARIS SYLAS: AMERIKOS SUKČIUS

American made (2017)
Žanras: biografinė veiksmo komedija
Kino teatruose nuo: 2017.08.25
Trukmė: 1 val.  54 min.
Amžiaus cenzas: N-13
Režisierius: Doug Liman
Scenarijus: Gary Spinelli
Vaidina: Tom Cruise, Domhnall Gleeson, Caleb Landry Jones, Sarah Wright

Tikrais faktais paremta ir humoru prisodrinta istorija apie vieną garsiausių visų laikų sukčių Barį Sylą (akt. Tom Cruise) žiūrovą nukelia į 1966-uosius. Perspektyviu laikomas vaikinas tampa jauniausiu visų laikų lėktuvo „Boeing 747“ pilotu, tačiau komercinėse oro linijose jo karjera taip ir nesusiklosto. Bariui tai nė motais – apsukrus jaunuolis ima žaisti dvigubą žaidimą – dabar jis ne tik įtakingas narkotikų prekeivis, žaidžiantis Lotynų Amerikos pasieniuose, tačiau ir atsakingas FTB darbuotojas. Apsukriai pinigus plaunantis Baris netrunka tapti Pablo Escobaro bendražygiu ir imasi meistriškai manipuliuoti visais narkotikų karo žaidėjais, o asmeninis žavesys ir uoslė pinigams sukrauna jam milijonus.

Nuolat į smilkinį įremtas pistoletas, pabėgimai, kalėjimas ir pavydėtinas gebėjimas iš balos išlipti sausu Barį Sylą pavertė kultiniu XX amžiaus nusikaltėliu. Tačiau ar yra žaidimų, kurie niekuomet nesibaigia?..

Universal Pictures filmo „Baris Sylas: Amerikos sukčius“ gretose išrikiavo ištisą žvaigždyną – pagrindinį vaidmenį filme atlieka žavusis Tom Cruise („Misija neįmanoma“), apsukraus nusikaltėlio žmonos vaidmuo atiteko įspūdingai blondinei Sarah Wright, o jiems antrinantis britas Domhnall Gleeson („Laiko tiltas“, „Ex Machina“) įsijaučia į FTB darbuotoją. „Baris Sylas: Amerikos sukčius“ prodiuserio kėdėje atsiduria savo žanro žinovai – filmų „Nuostabus protas“ ir „Apollo 13“ kūrėjai Brian Grazer ir Ron Howard, kuriems diriguoja nebe pirmą sykį Tomą Cruise filmavimo aikštelėje sutinkantis režisierius Doug Liman.

Galerija