GREITI IR ĮSIUTĘ 9

Fast and Furious 9 (2020)
Žanras: kriminalinis veiksmo ir nuotykių filmas
Kino teatruose nuo: 2021.04
Trukmė: 2 val.  15 min.
Amžiaus cenzas: N-16 (planuojamas)
Režisierius: Justin Lin
Scenarijus: Daniel Casey, Chris Morgan, Gary Scott Thompson
Vaidina: Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Charlize Theron, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, John Cena, Jordana Brewster, Nathalie Emmanuel, Sung Kang, Helen Mirren

Kone du dešimtmečius besitęsianti populiarioji saga sugrįžta pristatydama 9-ąjį serijos filmą. Augindami mažąjį Brajeną, Domas (akt. Vin Diesel) ir Letė (akt. Michelle Rodriguez) bando versti naują gyvenimo lapą. Nepaisant pasikeitusio gyvenimo būdo, jiedu žino, jog nauji pavojai bet kurią akimirką gali sudrumsti judviejų ramybę. Šeimos gyvenimas pasikeičia akimirksniu – netikėtai išdygusi grėsmė priverčia Domą stoti akistaton su savo praeities nuodėmėmis – tik tokiu būdu vyras gali apsaugoti tuos, kuriuos myli labiausiai. Laiko patikrinta draugų komanda suremia pečius tam, kad sustabdytų patyrusį žmogžudį ir kietą vairuotoją Džeikobą (akt. John Cena), kuris, kaip paaiškėja, yra Domo brolis, degantis keršto troškimu. Ar komandai pavyks apsaugoti Domą ir jo šeimą, o netrukus – ir visą pasaulį, atsiduriantį ant sunaikinimo ribos? 

Prie devintojo franšizės filmo vairo sugrįžo anksčiau net keletą serijos filmų režisavęs Justin Lin, žiūrovams paruošęs nemažai staigmenų. Jo diriguojami filmo herojai keliauja nuo Londono iki Tokijo, nuo Centrinės Amerikos užkaborių iki Edinburgo, nuo slaptų Azerbaidžano bunkerių iki Tbilisio gatvių. Prikeltos senos draugystės, sugrįžtantys seni priešai ir kaip niekada stipriai patikrinti šeimos saitai – visa tai ir dar daugiau jau netrukus lauks filme „Greiti ir įsiutę 9“. Prie senųjų komandos narių, kurių vaidmenis atlieka Vin DieselMichelle RodriguezTyrese GibsonChris „Ludacris“ BridgesHelen MirrenCharlize Theron ir kiti, prisijungia nauji personažai, įkūnijami Cardi B ir Ozuna. 

Galerija